ТУРИСТИЧНЕ  АГЕНТСТВО

"ВОЖАК" активний відпочинок в карпатах на джипах, джипінг карпати, джипинг карпати

ЖИТТЯ ЄДИНЕ...

ВГАМУЙТЕ

СПРАГУ  ПРИГОД!

Технічні вимоги до автомобілів які приймають участь в

 DOUBLE RED Trophy Ukraine - 2016

 

 

 

Основні спрощені положення технічного регламенту:

Група «Туризм»

 

Визначення - Серійні легкові автомобілі колісної формули 4х4 і що мають як мінімум два місця для сидіння. Всі автомобілі повинні бути на обліку в органах дорожньої інспекції й мати державний номер і діючий талон технічного огляду.

 

Маса автомобіля - Маса автомобіля в групі «Туризм» повинна бути не менш 800 і не більше 3500 кілограмів.


Двигун – Стандартний. Подача повітря у двигун: Ні за яких умов шноркель не може бути виведений або проходити через відсік екіпажу.


Система випуску відпрацьованих газів - Система випуску повинна бути в цілому стані й відповідати конструкції виробника.


Трансмісія - Дозволяється використання примусово та автоматично блокуємого диференціалу за умови, що його встановлення передбачено заводом виробником і автомобіль комплектується ним безпосередньо на конвеєрі. Дозволяється застосування мостів з бортовими редукторами за умови що діаметр шин не перевищує 33".


Підвіска - Заборонено зміну стандартних місць кріплення амортизаторів.  Заборонено застосування амортизаторів із зовнішніми розширювальними камерами.


Пружний елемент - Гвинтові пружини: Стандартні та підсилені. Листові ресори: Стандартні та підсилені. Торсиони: Стандартні та підсилені.


Колеса й шини - Диски повинні бути тільки заводського виготовлення. Забороняється нарізка малюнка протектора шин. Дозволяється застосування автомобільних пневматичних шин, зовнішній діаметр яких не перевищує: 35" за даними виробника. Ширина шини повинна становити не більше: 12,5" . Дозволено застосування тільки грязьових шин, (типу mud terraіn) залишкова висота протектора повинна бути не менш 5 мм. Забороняються додаткові пристрої протиковзання (наприклад: ланцюги, спеціальні стрічки, що змінюють зчіпні властивості шини й т.п.) монтовані на диски й шини.

Електроустаткування

Акумулятор - Марка і ємність акумуляторів вільні, однак їхня кількість, передбачена виготовлювачем, повинне бути збережене. Кожен акумулятор повинен бути надійно закріплений (як мінімум заводське кріплення), а його клеми закриті діелектричною кришкою (пластик / гума).


Світлотехнічне устаткування - Додаткове Світлотехнічне устаткування не обмежується. Штатне Світлотехнічне устаткування повинне перебуває в робочому стані як мінімум на момент передстартової технічної інспекції.

 

Кузов і рама - Дозволяється установка верхніх багажників. Дозволяється установка кронштейнів для зовнішнього кріплення запасного колеса, за умови, що ці кронштейни не є травмо небезпечним для навколишніх.  Колеса на машині (шини разом з дисками), побачивши  зверху, повинні бути закриті крильми або розширниками арок по всій їхній ширині й довжині. Установка розширників повинна бути травмо небезпечним.


Захист кузова й бампер - Дозволяється застосування запобіжної дуги (кенгурин). Ця дуга повинна кріпитися на рамі або бампері.

Бампер: дозволяється змінювати бампер. Конструкція й матеріал бампера не обмежуються.
Увага! На всіх конструкціях заборонені  травмо небезпечні виступаючі гострі деталі, що можуть нанести ушкодження навколишнім.


Лебідка й додаткове устаткування - Дозволяється установка не більш ніж однієї лебідки.
Забороняється використання побутових і будівельних мотузок, строп, подовжувачів, шаклів і т.д.

 

Група «Екстрим» - підготовлені позашляхові автомобілі.


Визначення - Серійні позашляхові автомобілі колісної формули 4Х4, що мають як мінімум два місця для сидіння й спеціально підготовлені для участі в змаганнях з трофі-рейдам. Всі автомобілі повинні бути на обліку в органах дорожньої інспекції й мати державний номер, талон технічного огляду що діє.


Маса автомобіля - Маса автомобіля повинна бути не менш 1200 і не більше 3500 кг.


Двигун - Дозволяється застосування будь-яких бензинових або дизельних двигунів, установлюваного виробником на одну з модифікацій даної моделі автомобіля.


Система випуску відпрацьованих газів - Вихлопна труба повинна закінчуватися в задній частині автомобіля за заднім мостом.


Мости - Дозволяється застосування блокуємого диференціалів. Немає обмежень на тип і принцип роботи використовуваного блокуємого диференціала, а також на їхню кількість.
Дозволяється застосування мостів з бортовими редукторами за умови що діаметр шин не перевищує 35".


Підвіска - Дозволяється вертикальне переміщення крапок кріплення підвіски до кузова, рамі або мостам. Дозволяється зміна величини ходу підвіски. Перенос ресор на міст і навпаки.

Пружні елементи - Гвинтові пружини: без обмежень. Листові ресори: без обмежень. Торсиони: без обмежень.


Амортизатори - Дозволяється встановлювати не більш ніж по двох амортизатори на одне колесо. Дозволяється перенос штатних крапок кріплення амортизаторів.


Колеса й шини - Дозволяється застосування тільки автомобільних пневматичних шин, зовнішній діаметр яких не перевищує: 40" за даними виробника. Ширина шини не більше:  16". Дозволяється застосування систем зміни тиску в шинах. Забороняються додаткові пристрої проти ковзання встановлювані на колеса й шини.

 

Електроустаткування:

Акумулятор - Акумулятори повинні бути надійно закріплені, а клеми закриті діелектричною кришкою.

 

Світлотехнічне устаткування - Додаткове Світлотехнічне устаткування не обмежується. Штатне Світлотехнічне устаткування повинне перебуває в робочому стані як мінімум на момент передстартової технічної інспекції.


Кузов, рама й захист - Дозволяється зміна відстані між кузовом і рамою автомобіля (ліфт кузова), не більше ніж на 76 мм / 4".


Крила й колісні арки - Дозволяються необхідна зміна колісних арок для установки коліс більшого діаметра. Колеса повинні бути закриті крильми або розширниками арок. Установка розширників повинна бути травмо безпечними.


Бампер і зовнішні додаткові захисні пристрої - Без обмежень. Однак їхня установка повинна бути травмо безпечна.


Пороги - Дозволяється обрізати пороги кузова. Дозволяється посилення порогів без обмежень.

Лебідка - Дозволяється обладнати автомобіль лебідками будь-яких типів.